Yardım Merkezi

Merak Ettikleriniz

1Adwords Danışmanlığı için gerekli olan bilgiler nelerdir?
Gerekli bilgiler Websitenizin adresi , Adwords Reklamları için ayırdığınız bütçe , Adınız , Mail adresiniz , Telefon Numaranız gereklidir.
2Adwords Reklamı vermek için Sitem olması gerekli mi?
Adwords Reklamları Google arama ağı , Görüntülü reklam ağı , Merchant Center Reklamları olarak ayrılmaktadır. İhtiyacınıza özel Websitesi yapılabilmektedir. Fakat sizin Hizmet alanınıza göre ihtiyaçlarınız belirlenir ve reklamlar oluşturulur.
3Adwords Danışmanlığı ücretli midir?
Evet , Adwords danışmanlığı ücrete tabii'dir. Ücret 250 TL + Aylık komisyon şeklinde belirlenir. Bütçenizin büyüklüğüne göre adwords komisyonu % hesabı ile belirlenir.
4Adwords Bütçesi ne demektir.
Adwords Bütçesi aylık olarak Google Reklamlarına ödemek için ayırabildiğiniz tutardır. Bu bütçe sizin kredi kartınızdan çekilerek Tamamen Google Tarafından tarafınıza fatura edilir.
5TBM ( Tıklama Başı Maliyet ) Nedir ?
Tıklama başı maliyet ( TBM ) Adwords reklamlarınıza müşterilerinizin 1 tıklama yapması başına ödeyeceğiniz tutardır. TBM tarafımızdan optimize edilerek Rekabet ortamında dahi optimizasyon ile düşürülerek ilk sırada çıkmanız sağlanır.
6Yeniden Pazarlama (Remarketing) nedir ?
Google Yeniden pazarlama ( Remarketing ) Websitenize ziyaret gerçekleştiren müşteri adaylarınızın sitenizden ayrıldıktan sonra dahi Website reklamlarınızı Google Platformlarında veya Google İş ortaklarının websitelerinde müşteriye reklam kampanyalarınızın görüntülenmesidir.

Arama Ağı

1Google Arama ağı nedir
Google Arama ağı reklamları Müşterilerinizin ihtiyaçlarını Google'da aradıklarında çıkan reklamlardır. Bu reklam tipi ile Google İş ortağı sitelerde yayınlanan reklamlar Dönüşüm oranı en yüksek olan reklam tipidir.
2Sadece arama ağı reklamları ile reklam vermek mümkünmüdür?
Evet , Sadece arama ağı reklamları kampanyalarını yürüttüğümüz birçok müşterimiz mevcuttur. Reklamların arama ağı ile Dönüşüme odaklanması daha kolay ve kesin sonuçludur.
3Arama ağı iş ortakları nelerdir?
Arama ağı iş ortakları Google Adsense reklamları ile Kendi websitelerinde içerik oluşturarak Ziyaretçi alan site sahiplerinin Reklamlarınızı Google aracılığıyla kendi sitelerinde yayınlamalarıdır.

Görüntülü Reklam ağı

1Görüntülü Reklam ağı nedir?
Görüntülü Reklam ağı Google İş ortağı sitelerde Hareketli , Hareketsiz Reklam Bannerlarınızın yayınlanması işlemidir.
2Görüntülü Reklam ağı gerekli midir?
Görüntülü reklam ağı Müşterilerinize arama ağında ulaştıktan sonra Remarketing veya direk Normal reklam yayını olarak uygulanabilen reklam çeşididir.