Nasıl çalışıyoruz?

Nasıl çalışıyoruz ?

how_it_works_11

1. Adım

Websitenizin Detaylı analizi ile Hedef Kitlenize ulaşabileceğiniz Anahtar Kelimelerin Websitenizdeki yoğunluk oranlarından Arama Trendleri karşılaştırılarak Anahtar Kelime çalışması yapılır.
how_it_works_22

2. Adım

İlk Adımda (varsa) hatalar belirlenerek düzenlenir , Hesap kurulumu yapılarak Kampanya oluşturulur, Yayına başlanır.
how_it_works_33

3. Adım

Yayınlanmaya başlanan Kampanya Reklamları ile Dönüşüm oranı optimizasyonu yapılarak Tıklama başı maliyetler düşürülür kalite Puanı yükseltilir.
how_it_works_44

4. Adım

Yayınlanan reklamlar 15 günlük periyotlarla Dönüşümleri ölçümlenerek Düzenli olarak Anahtar Kelime düzenlemeleri yapılır. Minimum Maliyetle Reklamlarınız 1. sırada çıkmaya devam eder.

Sizin için en iyi dönüşümü
ayarlıyoruz

1- Detaylı Site Analizi

Adwords reklamları için Sitenizin Anahtar Kelime yoğunluğu,almış olduğu linkler,Dışarı bağlantıları vb. birçok etken Reklamların Kalite puanlamasını etkilemektedir. Bunun için öncelikle sitenizi detaylı olarak inceliyoruz.

Devamını oku

2 - Anahtar Kelime Belirlenmesi

Anahtar Kelime Belirlenmesi ile Sektörünüze özel binlerce kelime Sistemimizde ayıklanarak , Tıklama başı maliyetlerine ve önceki gerçek dönüşüm oranlarına göre elenir.

Devamını oku.

3 - Hesap Kurulumu

Adwords Hesap kurulumu site analizi ve Anahtar kelime belirlenmesinden sonra yapılır. Hesap kurulumu ile Kampanya ayarları yapılarak ilk optimizasyon sağlanır.

Devamını oku.

Final - Kampanya Oluşturma ve Yayın!

Adwords Kampanyanız düzenli olarak hazırlanarak Bütçe optimizasyonu ile Maliyetlere orantılı kullanım yaparak yayınlanmaya başlar.

Devamını oku.

36 Saniyede Adwords Danışmanlığı

Müşterileriniz hergün sizi arıyor. Bulunduğunuz bölgede size ulaşmak isteyen Müşteri adayları tam olarak hangi kelimeleri aramışlar, Kaç kere aramışlar tüm bunların detaylarını sizin için analiz edip Sadece size özel Anahtar Kelimeler ile Google'da ilk sıraya çıkartıyoruz.

Neden Adwords Danışmanlığı

Adwords Danışmanlığı sizin bütçenizi gereksiz harcanan faydasız kelimelerden uzaklaştırır.
Maliyetlerinizi Fayda optimizasyonu ile Uygun bir düzenleme ile gerçekleştirir.
136

Farklı Müşteri

603

Kampanya Oluşturuldu

9

Yıllık tecrübe

2000000+

Reklam bütçesi harcandı