Adwords Reklam

adwords-arama-agiAdwords Reklamları

Google Adwords Reklamları ile Firmanızın ürün , hizmet portföyünü Google tarafından yapılan potansiyel müşteri aramaları ile buluşturabilir. Potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçerek Ürün veya Hizmet satışını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Google Adwords Potansiyel Müşterilerinizin arama ağında yaptığı arama sonuçlarında sizin sitenizin ilk sırada çıkması ile Müşterilere ulaşmanızı ve direkt satışa olanak sağlayan mükemmel bir dijital pazarlama platformudur.

Google Adwords Reklam vermek

Google Adwords Reklam vermek özellikle işletmenizi büyütebilmeniz açısından çok önemli bir Reklam faaliyetidir. Google Adwords Reklam vermek için bizimle iletişime geçerek reklamlarınızı başlatabilirsiniz. Adwords Reklam uzmanlarımız sizin için önemli anahtar kelimeleri tek tek hesaplayarak ortaya çıkarmaktadır.

1 – Site Analizi

2 – Anahtar Kelime çalışmaları

3 – Hesap kurulumu

4 – Kampanya oluşturma

5 – Yayın!

Google Adwords Reklamlarınız 15 dakika içerisinde başlatılır . Google Adwords Reklamları ile ilgili olarak nasıl çalıştığımızı daha detaylı inceleyebileceğiniz Nasıl çalışıyoruz sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.